O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Służby
 • KONFERENCJA DLA MŁODYCH Z SURPRISE SITHOLE 10-12.08.2016

  KONFERENCJA DLA MŁODYCH Z SURPRISE SITHOLE 10-12.08.2016

  Zapraszamy na niezwykłą konferencję dla młodych, gdzie jako zwykli ludzie będziemy mogli doświadczać niezwykłych rzeczy z niezwykłym Bogiem. To spotkanie, na którym pragniemy szukać i przebywać w Bożej obecności. Rok temu Pan powiedział do nas: „wołajcie do mnie jak wołał Mojżesz: Panie pokaż mi chwałę swoją”. Dlatego razem z naszym gościem, Suprisem Sitholem chcemy wchodzić w miejsca, w których będziemy mogli doświadczać nadprzyrodzonego Bożego

 • Ewangelizacja

  Nowe sposoby mówienia o Bogu

  Labirynt

  Labirynt to multimedialna podróż przez jedenaście specjalnie przygotowanych komnat o różnej tematyce związanej ze zbawieniem i życiem z Bogiem. Znajdziemy tam między innymi komnatę o krzyżu, komnatę oddania grzechu i przyjęcia przebaczenia, czy odpoczynku. Podróż odbywa się tak, że mamy na uszach słuchawki z których płynie tekst informujący nas o tematyce poszczególnych komnat. 

 • Miłosierdzie

  Motto:
  Nie wzbraniaj się czynić dobrze potrzebującemu, jeżeli to leży w twojej mocy.
  Nie mów do swego bliźniego: idź i przyjdź znowu, dam ci to jutro - jeżeli możesz to teraz uczynić.
  Przypowieści Salomona 3, 27

 • Szkoła Uzdrowienia i Uwolnienia

  W dziedzinie uzdrowienia i uwolnienia jest o wiele więcej. Widzimy potrzebę i rozpoznajemy czas, aby budować tę służbę w Polsce. 16 listopada 2019 w Kościele KBWCH w Kaliszu rozpoczynamy I Edycje Szkoły Uzdrowienia i Uwolnienia - SUU. 

 • Grupa Młodzieżowa

  Serdecznie zapraszamy na spotkania grupy młodzieżowej w każdy piątek o godz. 18.00 przy ul. Towarowej 1. Młodzież w wieku 13-16 lat znajdzie tutaj miejsce, w którym wraz z rówieśnikami będzie mogła miło spędzić piątkowy wieczór. Co jest naszym celem?

 • Edukacja - Świetlica ''Brama''

  - w przygotowaniu -

 • Edukacja - Szkoła Niedzielna- w przygotowaniu -
 • BÓG, który mieszka na czacie

  „Co ty tu robisz zbieraj się do kościoła”, „Nie chcemy religii”, „Bóg nie nadaje się na czat- wynoś się”… Wow – byłem zaskoczony, więc zapytałem: „Jeśli wy możecie pisać o swoich ważnych sprawach, ja chcę pisać o sprawach ważnych dla mnie, kto nie chce, niech nie czyta, nie odejdę”. Wtedy odezwało się kilka osób: „Niech pisze co uważa za słuszne - czat jest dla wszystkich”.

 • SPLOT - spotkanie młodzieżówek - 17.06.2016 r.

  Kochani! Fotorelacja z wspaniałego weekendu w gronie cudownych, kochających Boga młodych ludzi!. Dziękujemy wam za wspólną modlitwę, szkolenie i oczywiście zabawę oraz cudowne rozmowy przy jedzonku

 • Spotkanie dla kobiet 13 czerwca 2015 roku.

  Zapraszamy na spotkanie dla kobiet dnia 13 czerwca 2015, godz.17.00 - 19.00 sala klubowa "artklub", Kalisz, ul. Towarowa 1. Temat: „ OBJAWIENIE BOGA JAKO OJCA”. Spotkanie poprowadzi Marta Balon  z  Wrocławia,  która podzieli się osobistymi doświadczeniami w odkrywaniu kim jest Bóg Ojciec.

   

 • Zmowa Dobroci - Projekt Obywatelski Kalisz 2016 -2017

  Projekt zakłada zorganizowanie imprezy charytatywno-integracyjnej, która ma na celu rozpropagowanie idei dobroczynności wśród Kaliszan, oraz  zintegrować  mieszkańców dzielnicy i zachęcić ich do współpracy.  Idea zbiórek rzeczy używanych jest realizowana w mieście jako projekt społecznie od 11 lat w ramach akcji „Daj Ciuszek”. Finał projektu odbędzie się na ulicy Jabłkowskiego gdzie wspólnie z mieszkańcami dzielnicy zostanie zorganizowany piknik oraz koncert zespołu Arki Noego.


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00