O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
KONFERENCJA Z DAVIDEM HOGANEM KALISZ 5-6.11.2016

Uzdrowienia, a nawet wskrzeszenia umarłych. Takie znaki towarzyszą służbie Davida Hogana. Jak czytamy na stronie internetowej służby Freedom Minstries - którą Hogan założył w 1981 roku, jej celem jest posługa mocą Bożą i przekazywanie ewangelii ludziom, którzy jeszcze jej nie poznali. Chodzi w szczególności o mieszkańców krajów Ameryki Łacińskiej. Freedom Ministries przyczyniła się do powstania ponad 600 kościołów i nawrócenia ”niezliczonych wiosek ” zwłaszcza w rejonie Meksyku.

Czytamy także, że usługą towarzyszą cuda. Są świadectwa uzdrowienia każdej części ciała po poście modlitwie i nałożeniu rąk. Ponad czterysta osób zostało wzbudzonych z martwy przez moc Bożą. Z tego przy 28 przypadkach obecny był David Hogan. Jeśli chodzi o pozostałe przypadki, Bóg odpowiadał miłosierdziem i życiem na prośby pastorów, misjonarzy, gospodyń domowych, liderów i wielu innych chrześcijan, którzy się modlili.
Hogan urodził się w rodzinie w której zakorzeniona była tradycja głoszenia ewangelii. Sam jednak przez pewien czas buntował się przeciw ” hypokryzji i Bogu” i spędzał życie pijąc i angażując się w przemoc i gangi. Jako pierwsza nawróciła się jego żona i modliła się o jego zbawienie. Później przyjął je sam David. Jak twierdzi Bóg rzucił mu wyzwanie, by nie będąc hypokrytą szukał Go i chodził we Jego mocy.

Jego życie całkowicie się zmieniło. Został pastorem w niewielkim kościele w stanie Luisjana. W którym każdego tygodnia ”zbawienie przyjmowało wiele dusz”. David i jego żona poczuli powołanie, by zostać misjonarzami w Meksyku. Zaczęli od służby dla miejscowych Indian co było ”długim i trudnym procesem w miejscu w którym nigdy nie świadczono o ewangelii”. Jak wyjawia David ” walka z mocami diabelskimi w tym czarami , bałwochwalstwem i wielbieniem duchów wymaga mocy Ducha Świętego”. Zaczął ” szukać Boga by wzbudzać ludzi z martwych” Po czterech latach intensywnej modlitwy i postów zobaczył jak pierwsza osoba otrzymała życie już po zgonie.

David i Debbie mają czworo dzieci . Wszystkie razem ze swoimi rodzinami działają w służbie rodziców.

Informacje pochodzą ze strony: Freedom Ministries

Więcej informacji o konferencji: jestwiecej.pl


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00