O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Konferencja Mesjańska Izrael – Naród Kapłański 9-10 grudnia 2016 Kraków

O konferencji

Konferencja Mesjańska jest przestrzenią spotkania uczniów Jezusa, zarówno Kościoła z narodów, jak i z Izraela. Będąc wdzięczni Bogu za dziedzictwo jakie złożył w Izraelu, chcemy słuchać, co dziś Pan mówi do Ciała Chrystusa poprzez wierzących w Jeszuę Żydów. Jesteśmy przekonani, że w obecnych czasach kwestia Izraela jest ważna w procesie jedności całego Ciała i przygotowania Kościoła na powtórne Przyjście Pana. Wierzymy, że powstanie Ruchu Mesjańskiego jest profetycznym znakiem odnowy Kościoła.

Konferencja Izrael – Naród Kapłański służy zaprezentowaniu w świetle Bożego objawienia biblijnego znaczenia Izraela. Naszą uwagę chcemy skupić na roli Izraela jako Narodu Przymierza i Ludu Kapłańskiego. Chcielibyśmy odkryć jego prorocze znaczenie – czym jest dla nas, jako spadkobierców tego wielkiego dziedzictwa. Honorując Izrael, honorujemy naszą tożsamość i odnajdujemy pełnię Bożej tajemnicy, Boga Abrahama, Izaaka, Jakuba i Boga Narodów.

W organizację Konferencji Mesjańskich zaangażowane są różne inicjatywy chrześcijańskie. Naszym marzeniem jest stawanie w jedności, aby błogosławić Izrael oraz rozpoznać jego miejsce w Bożym planie.

Informacje o gościach specjalnych i zapisy: konferencjamesjanska.org

Polecamy i zapraszamy !

Zobacz również:

Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00