O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Modlitwa
 • O modlitwie

  Czym jest dla Ciebie modlitwa ? Nudnym obowiązkiem, pustym słowem, rutynową formułką wypowiadaną przy okazji, a może niezwykłą przygodą z Jezusem Chrystusem, a może czymś zupełnie innym ?

 • Życie kościoła

  Nabożeństwo niedzielne o godzinie 10:00. W związku z obecną sytuacją COVID prosimy o przestrzeganie zaleceń odnośnie zachowania dystansu, dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa po wejściu do budynku kościoła.

 • KONFERENCJA Z DAVIDEM HOGANEM KALISZ 5-6.11.2016

  Uzdrowienia, a nawet wskrzeszenia umarłych. Takie znaki towarzyszą służbie Davida Hogana. Jak czytamy na stronie internetowej służby Freedom Minstries - którą Hogan założył w 1981 roku, jej celem jest posługa mocą Bożą i przekazywanie ewangelii ludziom, którzy jeszcze jej nie poznali. Chodzi w szczególności o mieszkańców krajów Ameryki Łacińskiej. Freedom Ministries przyczyniła się do powstania ponad 600 kościołów i nawrócenia ”niezliczonych wiosek ” zwłaszcza w rejonie Meksyku. Czytamy także że usługą towarzyszą cuda.

 • Modlitwa za rządzących, miasto i kraj

  A starajcie się o pomyślność miasta, do którego skazałem was na wygnanie, i módlcie się za nie do Pana, bo od jego pomyślności zależy wasza pomyślność! Jer 29:7 Ludzie wierzący mają, aż dwa sposoby na decydowanie o losach miasta i kraju w którym żyją, jeden z nich jest ziemski, drugi niebiański i najlepiej jest, kiedy używają ich obu naraz. Nikt nie ma takiego wpływu na losy miasta i kraju jak ludzie wierzący. Powinni więc pamiętać, że w ich rękach i ustach jest błogosławieństwo i przekleństwo, życie i śmierć.

 • 21 dniowy post od 01 stycznia 2014 roku

  Czytając biblię znajdujemy świadectwa o tym, jak Bóg ingeruje w odpowiedzi na post i modlitwę. Wiele osób w przeciągu roku pości idywidualnie o potrzeby swoje i ludzi wokół. Mamy dużo świadectw bożego działania w czasie postu, co stanowi wielką zachętę dla innych wierzących. Kiedy poszczą całe narody, miasta czy zbory, dzieją się naprawdę wielkie rzeczy. Jesteśmy przekonani, że kiedy stajemy razem w poście i modlitwie, kiedy zbiera się wiele wołających i pragnących bożego nawiedzenia serc, niebo się otwiera

 • Polecamy książkę ,,Post'

  Post - jak doświadczać życiowych przełomów

  Trzy powinności każdego chrześcijanina to dawanie, modlitwa i post.
  Czym jest post?
  Post to nie tylko powstrzymywanie się przez pewien czas do jedzenia. Na tym polega dieta - lub głodówka - ale nie post. Mówiąc najprościej, biblijny post jest powstrzymywaniem od pokarmów w celach duchowych. Post zawsze ...

 • Życie kościoła

  Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje modlitwy lub innej formy pomocy skontaktuj sie z biurem kościoła lub z fundacją CHOP. Jeśli chcesz pomóc i wesprzeć służbę miłosierdzia skontaktuj się z pastorem Romanem. Więcej informacji :

 • Życie kościoła

  PS 91,1 Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, kto przebywa w cieniu Wszechmocnego... To dobre pytanie na dziś, może warto zweryfikować na jakim adresie mamy zameldowane poczucie bezpieczeństwa i przyszłość kolejnych dni. Czy ten adres znajduje się w zasięgu ciena Wszechmocnego. Mamy jedną twarz, jedną parę oczu...

 • Życie kościoła

   Jeśli ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje pomocy, nie pozostań obojętny, zadziałaj sam lub wezwij na pomoc ChOPS. Jeśli chcesz pomóc i wesprzeć służbę miłosierdzia skontaktuj się z pastorem Romanem. Więcej informacji : ...

 • Życie kościoła

  Biuro kościoła działa normalnie. Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia, modlitwy prosimy kontaktować się z Pastorami kościoła. Wszystkie spotkania w naszym budynku są odwołane. Dom modlitwy działa bez zmian. Video kazania i zachęty dostępne są...

 • Życie kościoła

  Zapraszamy na kazanie na stronie FB Kościół Boży w Chrystusie w Kaliszu godzina 10:00 2 w niedzielę 15.03.2020 r. o godzinie 10:00 i na kanale You Tube jest wiecej godz. 12:00.

  Wiecej informacji...

 • Życie kościoła

   

  Nabożeństwo w dniu 15.03.2020 roku zostało odwołane. Zapoznaj się z bieżącymi informacjami dotyczącymi funkcjonowania  naszej społeczności. Wiecej informacji ...

 • Krok do wolności 2 - Dr Rodney Hogue

  To następna z cyklu konferencji dotyczących uwolnienia i uzdrowienia wewnętrznego, która odbędzie się w Kościele KBwCH w Kaliszu w dniach 20-22.09.2019 z udziałem Dr Rodney Hogue.

 • Konferencja z Garym Oatesem Kalisz 16-18.05.2016

  Dziękujęmy Bogu za wspaniały czas w trakcie konferencji z Garym Oatesem. Moglismy doświadczyć otwartego nieba, obecności Ducha Świętego i wielu uzdrowień. Był to czas uczenia się jak szukać Pana, jego obecności i mocy. Gary dziękujęmy i zapraszamy ponownie. Wkrótce świadectwa działania Boga w trakcie konferencji. Będą także dostępne nauczania MP3 z konferencji. Materiał w przygotowaniu.

 • Konferencja z Blainem Cookiem

  Blaine Cook  - konferencja - kolejny krok. Doświadczyliśmy wiekiej łaski z nieba mogąc spędzić trzy dni z Blainem i Jego zespołem. Był to czas zachety i wielu mocnych, budujących świadectw. Mogliśmy doświadczyć tego, że Boża obecność i moc dostępna jest dziś dla każdego. Po tym czego doświadczyliśmy pozostał nam do zrobienia kolejny krok - zaświadczyć innym o Bożej dobroci i mocy. Wkrótce szczegółowa relacja i świadectwa po konferencji. Będą także dostępne nauczania MP3 z konferencji, materiał w przygotowaniu.

 • Konferencja z Randym Clarkiem - Kalisz - czerwiec 2016.

  Randy Clark, główny mówca konferencji „JEST WIĘCEJ” to człowiek znany nie tylko z posługiwania uzdrawianiem. Jego główny dar to udzielanie – wyposażanie innych, by robili to samo, co on. Od pięćdziesięciu lat w służbie, której mottem jest zdanie: Bóg chce się tobą posłużyć…

 • Konferencja Krok do Wolności 3 - Józef Jasiński

  W dniach 13.03.2020-15.03.2020 roku w Kościele KBwCH w Kaliszu odbędzie się kolejna konferencja z udziałem pastora Józefa Jasińskiego dot. uwolnienia i uzdrowienia wewnętrznego. Program konferencji przewiduje nauczanie biblijnych podstaw na temat wolności od przekleństw, grzechów pokoleniowych oraz wszelkich presji demonicznych. W ramach konferencji planujemy modlitwę o uwolnienie dla...

 • Polecamy książki autorów - Gary Oates, Bill Johnson, Randy Clark

  Wielu z nas pragnie oglądać rzeczywistość nadprzyrodzoną, spotykać anioły, zobaczyć Jezusa a jednocześnie  trudno nam uwierzyć, że takie rzeczy mogą przytrafić się właśnie nam. "Otwórz me oczy" to opowieść Gary'ego, człowieka przez lata żyjącego tak jak my. Pewnego dnia wszystko się zmieniło. Ta książka to doskonały wstęp do tego czego spodziewamy się doświadczyć w nadchodzących tygodniach.

 • 21 dniowy post kościoła - 4/24 stycznia 2016

  Kolejny rok nasz kościół zaczyna 21 dniowym postem. W ewangelii Mateusza czytamy o trzech powinnościach wierzacych: jałmużna, modlitwa i post. Jezus kiedy mówi o tych trzech aspektach życia wierzącego, podaje jak dobrze prowadzić swoje życie. Dlatego, gdy używa zwrotu ,,Ale ty, gdy dajesz jałmużnę', ,,Ale ty, gdy się modlisz', ,, A gdy pościcie' (Mt 6), On nie zachęca, aby to robić,

 • Modlitwa 24h/7.

  24 godzinna modlitwa o uzdrowienie

  ...Lecz on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wział na siebie... Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni... Iz 53:4-5. Wrzesień 2012 roku okazał się szczególnym miesiącem dla naszego kościoła. Dwudziestego dnia tego miesiąca o godzinie 14:00 rozpoczeliśmy 24 godzinną modlitwę o uzdrowienie, która trwa do dziś.

 • Uwielbienie i ogólnopolska modlitwa o Polskę 10.09.2017 godz.18:00

  14 września br. za naszą wschodnią granicą, na terenie Białorusi, odbędą się największe od 20 lat manewry pod nazwą „Zapad` 17”, w których uczestniczyć będą armie Rosji i Białorusi. Rozmiar sił, które przerzuca Rosja na teren Białorusi wzbudza duży niepokój ekspertów od spraw wojskowości, nie tylko po stronie Polski i krajów nadbałtyckich, ale także najważniejszych specjalistów z NATO.

 • Na Poddaszu - Randy Clark - wywiad

  Gościem odcinka jest Randy Clark - pochodzi z rodziny o wielopokoleniowej chrześcijańskiej tradycji. Po ukończeniu szkoły średniej udał się na baptystyczne studia teologiczne, a następnie został pastorem, jednak jego służba rozkwitła dopiero po tym, jak Duch Święty ze swoją mocą w potężny sposób wkroczył do jego życia. Po tym, jak otrzymał od Boga namaszczenie został zaproszony...

 • Zwycięski plan czytania Biblii

  Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości. 2 Tym 3:16. Ten wiersz powiada, że Pismo Św. służy czterem rzeczom. Żeby pomóc Ci zrozumieć, co naprawdę oznaczają ... Zacznij już dziś !

 • Praktyczne wskazówki na czas postu

  Podobnie, jak przygotowujemy do postu naszego ducha i duszę, musimy też przygotować ciało, szczególnie do dłuższych postów. Kilka dni przed rozpoczęciem postu zaczynamy od ograniczenia i stopniowego rezygnowania z kawy, herbaty, cukru, słodyczy, mięsa. Pijemy dużo nie gazowanej wody (2.5l i więcej dziennie).

 • Post 21 dni - informacje i zachęta

  Stańmy razem w poście i modlitwie od 8 stycznia 2018 roku, przez 21 dni tj. do 28 stycznia 2018 roku.Wierzymy w to, że kiedy kościół nauczy się razem stawać w poście i modlitwie będzie oglądał wielkie rzeczy, stanie się narzędziem w Bożych rękach.

 • RANDY CLARK - KALISZ 18-19.11.2017

  Randy Clark - jest najbardziej znany z roli, jaką odegrał w Bożym poruszeniu zwanym obecnie „Toronto Blessing”. Służy on Kościołowi jako międzynarodowy mówca, z niezwykłą wytrwałością objawiając Bożą moc w uzdrawianiu chorych. Randy ma niespotykaną umiejętność usługiwania w różnorodnych denominacjach i służbach apostolskich. Wśród nich są katolicy, mesjańscy Żydzi, metodyści, wiele kościołów zielonoświątkowych i charyzmatycznych, a także największe zbory baptystyczne w Argentynie, Brazylii i RPA.

 • Konferencja ognia II 05-06.08.2017

  Zapraszamy na drugą Konferencję ognia! Spotkania te maja na celu rozpalenie wierzących do posługi w uzdrowieniach, znakach i cudach. Na konferencji usługiwać będą:Steve Fatow to ewangelista, który od 45 lat podróżuje po świecie. W ponad 80 krajach głosił dobrą nowinę zbawienia przez Jezusa Chrystusa. Znany jest z pasji dla zgubionych.

 • Świadectwa Bożego działania - sierpień 2016 !!!

  Nowe świadectwa są dowodem tego, że Bóg działa w życiu ludzi i odpowiada na ich wołanie dzisiaj. Jest wiele powodów aby składać świadectwo bożego działania. W ten sposób oddajemy Bogu chwałę, pokonujemy wroga, budujemy wiarę innych. Szukając w tych dniach więcej objawienia Bożej mocy nie możemy pominąć tej bardzo ważnej dziedziny naszego życia.

 • Szkoła modlitwy

  Jako społeczeństwo jesteśmy nauczeni, że musimy mieć informacje, jak coś zrobić, aby zacząć. Biblijnie jest troszkę inaczej: robię coś, aby się nauczyć, a moje doświadczenie, to jest wiedza, którą mam. To jest zasadnicza i bardzo ważna różnica. Modlitwy można się nauczyć tylko przez praktykowanie. Nikt wam nie poda zakresu informacji, które sprawią, że będziecie umieli lepiej się modlić, raczej będziemy się uczyć, jak to robić.

 • Biegam bo...

  No właśnie – są różne akcje, o których słyszałem. Jedni mówią: „Biegam bo lubię”, inni: „Cała Polska biega”, itd. Dlaczego biegam ja? Biegam, bo kocham Jezusa!!! I to jest MEGApoważne. Różni ludzie różnie uwielbiają Boga – śpiewają, grają, malują. A ja rozpocząłem bieganie, tak dla siebie i odkryłem, że jest mi z tym całkiem dobrze. Później był bieg z muzyką, zwykle z uwielbieniem i to coś zmieniło w tym bieganiu. Biegnę przed siebie, jakbym Boga miał spotkać za rogiem. Biegnę, jakby mnie oczekiwał na polnej drodze...

 • Polska 24

  - w przygotowaniu -


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00