O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Misja Mołdawia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kochani!
 
Po raz kolejny już w najbliższy poniedziałek (08.04) ruszam do Mołdawii. Ten wyjazd poświęcony jest głównie dokończeniu remontu górnej części naszego Domu Misyjnego ,€˜Metanoia’. W dwóch pokojach będziemy kłaść tapetę na ściany i sufit, wymieniać okna oraz malować kuchnię i przedpokój. Zaplanowane prace dobrze ilustruje widoczny na zdjęciu koszyk, wypełniony Bożymi błogosławieństwami! 
Poza remontem spotkam się również z osobami, które otrzymują wsparcie w ramach Projektu Edukacyjnego, a także prowadzącymi stołówkę dla dzieci we wsi Riecia, której działalność wspierają polscy chrześcijanie. W Kiszyniowe spotkam się ze Svietłaną, dyrektorką Misji Liora zajmującą się przeciwdziałaniem aborcji. Również służbę tej Misji wspieramy. Czekają mnie również przygotowania do różnych misyjnych wydarzeń w nadchodzących miesiącach.
 
Serdecznie dziękuję za wszelkie modlitwy o naszą służbę w Mołdawii! Wciąż ich potrzebujemy! Teraz szczególnie o ten dwutygodniowy wyjazd, o naszą rodzinkę i Boże prowadzenie we wszelkich decyzjach, spotkaniach, rozmowach i pracach. Proszę o modlitwę dla całego naszego zespołu: Kazi i Darka, którzy jadą ze mną oraz Żory i Gieny, braci z Mołdawii którzy będą pomagać. Gorąco pozdrawiam i niech Duch Boży otacza Was zawsze i wszędzie Swoją mocą!

Szalom!

Wojciech Borys

Misja Przyjaciół Dzieci
www.mpd.org.pl
+48 604 469 264

 
Fotostrefa misjonarza:
http://my.opera.com/m-p-d/blog/
 
Misyjna WideoKraina:
www.youtube.com/user/mpdmisja#p/u 
 
Facebook:
www.facebook.com/wojtekborys


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00