O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Nowa Biblioteka misyjna

Biblioteka misyjna

Biblioteka Misyjna – zawiera książki, płyty DVD oraz CD, a także czasopisma o tematyce misyjnej, czyli zapis prawdziwych historii, których Autorem jest Pan Bóg, a głównymi bohaterami zwyczajni ludzie. Jeśli potrzebujesz inspiracji, wzmocnienia wiary, zachęty – skorzystaj z dostępnych materiałów! Niektóre z nich wzruszą Cię bądź rozśmieszą do łez, inne sprowokują do postawienia konkretnych pytań; znajdziesz też takie, które staną się odpowiedzią na Twoje modlitwy. Oczekujemy, że sam Bóg będzie mówił do Ciebie!

Link do Biblioteki Misyjnej: http://bibliotekamisyjna.blogspot.com/

Apelujemy gorąco o pomoc w powiększaniu zbiorów naszej Biblioteki! Będziemy bardzo wdzięczni każdemu, kto zechce przekazać używaną lub nową książkę bądź inne materiały na temat misji. Zachęcamy do odciążenia półek z książkami! Być może w naszych domowych zasobach znajdują się rzeczy dla nas już zbędne, które mogą stać się błogosławieństwem dla innych! Prosimy o kontakt w tej sprawie z opiekunami Biblioteki. Dziękujemy!

“I pamiętajcie: Tylko jedno jest lepsze od czytania książek na temat misji – napisanie takiej książki własnym życiem, nawet gdyby jej nikt, nigdy nie wydrukował!”
 
Zapraszamy do korzystania

Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00