O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Misja Mołdawia
Kochani!
 
Serdecznie pozdrawiamy z Mołdawii! Dzięki Bożej łasce, kontynuujemy remont Domu Misyjnego 'Metanoia'! Pracując wytrwale posuwamy się wciąż naprzód, pokonując kolejne przeszkody! Cieszymy się z każdej części odrestaurowanego pomieszczenia, uprzątniętego skrawka ziemi, pomalowanej ściany, a przede wszystkim z przyjaźni jaką nas Pan Bóg obdarza! Poza pracą związaną z budynkiem, spotykam się z różnymi pastorami, liderami oraz współpracownikami, aby razem planować służbę. 
 
Dziękujemy za każdą modlitwę i zachętę! Naprawdę wiele dla nas znaczy! Cały nadchodzący tydzień to dla nas dni wytężonego wysiłku . Przede mną - oprócz naszej pracy remontowej - jeszcze sporo spotkań i ustaleń dotyczących wspólnych działań w nadchodzących miesiącach. Dziękuję za Twoje zainteresowanie i wszelką pomoc!
 
Korzystając z okazji przesyłam dobre wieści z Mołdawii dotyczące Projektu Edukacyjnego! Objęliśmy nim Valentinę, naszą siostrę w Chrystusie, która mieszka we wsi Fagureni, 5 km od Straseni. W czerwcu kończy studia psychologiczno-pedagogiczne w Kiszyniowie. Rodzinna sytuacja finansowa zmusiła Valę do ukończenia kursu zawodowego manikiurzystki i podjęcia pracy w tym zawodzie. Stało się to możliwe dzięki pomocy chrześcijan z Polski! Dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy wspaniałomyślnie pomagają, a kochanemu Bogu niech płynie wszelka chwała!
 
Tutaj można zobaczyć Valentinę i zapoznać się z naszym Projektem: http://www.mpd.org.pl/edu/
 
UWAGA! Znając trudną sytuację finansową i rodzinną Valentiny, postanowiłem zwrócić się z uprzejmym pytaniem, czy ktoś z Was mógłby pomóc i przyjąć ją w Polsce, oferując jakąś pracę? Może znacie takie osoby, które mogłyby to zrobić? Valentina mogłaby przyjechać pod koniec czerwca i zostać do 08. sierpnia. Potem musi wrócić do Mołdawii na trzy tygodnie. Mogłaby przyjechać jeszcze z jedną siostrą i we dwie, jeśli byłaby taka możliwość i potrzeba, popracować. Proszę o kontakt w sprawie wszelkich pytań, szczegółów organizacyjnych oraz ewentualnych ofert :) Serdecznie dziękuję!
 
A za wszystko Panu Bogu niech płynie chwała!
 


Szalom!
Wojciech Borys

Misja Przyjaciół Dzieci
www.mpd.org.pl
+48 604 469 264


Fotostrefa misjonarza:
http://my.opera.com/m-p-d/blog/
 
Misyjna WideoKraina:
www.youtube.com/user/mpdmisja#p/u 
 
Facebook:
www.facebook.com/wojtekborys


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00