O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
70 lecie Państwa Izrael - Jerozolima 13-15 maja 2018

Pójdą liczne narody i powiedzą: Chodźcie, wstąpmy na górę Pańską, do domu Boga Jakubowego, niech nas nauczy dróg swoich, byśmy chodzili Jego ścieżkami, bo z Syjonu wyjdzie nauka i słowo Pańskie z Jeruzalem.

(Ks. Micheasza 4:2).

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego Marsz Narodów - Jerozolima 2018: FILM

Marsz Narodów i trzydniowa konferencja od 13–15 maja 2018 r. będą miały miejsce w historycznym czasie: w 70. rocznicę powstania państwa Izrael. Tysiące chrześcijan z całego świata przybędzie na tę wyjątkową konferencję w Jerozolimie. Wspólnie z Izraelczykami ze wszystkich sfer życia społecznego we wspólnym marszu przejdą trasę z siedziby parlamentu Knessetu pod Górę Syjon. Będzie to uhonorowaniem ocalałych z Holokaustu, publicznym opowiedzeniem się narodów po stronie Izraela oraz wyrażeniem sprzeciwu wobec antysemityzmu!

Informacje i rejestracja na stronie: Marsz Narodów

Ruch Marsz Życia bierze swój początek w 2007 roku w Tybindze. Potomkowie nazistowskich oprawców przerwali milczenie o straszliwej prawdzie w swoich rodzinach. Zaczęli spotykać się z ocalałymi z Holokaustu oraz ich potomkami, aby prosić o przebaczenie. Rezultatem było uzdrowienie, przyjaźń i nowe życie! Ruch ten rozprzestrzenił się także poza Niemcy: około 40 000 ludzi wyszło na ulice 350 miast w 18 krajach, we wspólnym głosie dla pamięci i pojednania ‒ przeciwko antysemityzmowi i za Izraelem. W Polsce Marsze Życia odbyły się w 2012, 2015, 2016, 2017 roku. Dokładnie w 70. rocznicę ogłoszenia niepodległości państwa Izrael, od 13 do 15 maja 2018 r., Marsz Życia odbędzie się w Jerozolimie ‒ przyjedź i dołącz do przedstawicieli izraelskiego rządu, Izraelitów z różnych warstw społecznych i chrześcijan ze wszystkich zakątków ziemi, aby uhonorować ocalałych z Holokaustu i wyraźnie opowiedzieć się za solidarnością i przyjaźnią z Izraelem, oraz przeciwko współczesnemu antysemityzmowi.

Zobacz również:

Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00