O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Konferencja z Garym Oatesem Kalisz 16-18.05.2016

Dziękujęmy Bogu za wspaniały czas w trakcie konferencji z Garym Oatesem. Mogliśmy doświadczyć otwartego nieba, obecności Ducha Świętego i wielu uzdrowień. Był to czas uczenia się jak szukać Pana, jego obecności i mocy. Gary dziękujęmy i zapraszamy ponownie. Wkrótce świadectwa działania Boga w trakcie konferencji. Będą także dostępne nauczania MP3 z konferencji. Materiał w przygotowaniu.

Rok 2016 jest rokiem jubileuszowym, czasem szczególnej łaski. Wierzymy, że to, co Bóg przygotował na ten moment w historii, jest kluczowe dla przyszłych dni. To czas wyposażania Kościoła i przygotowania nas do prowadzenia życia pełnego cudów i znaków, do głoszenia w mocy ewangelii o Królestwie, do przebudzenia. Wierzymy, że zarówno spotkanie z Garym Oatesem, jak również konferencja z Blainem Cookiem przygotują atmosferę i nas do tego, co wydarzy się na konferencji z Randym Clarkiem.

GARY OATES i jego żona Kathi od trzydziestu lat są zaangażowani w działalność duszpasterską. Przez ten czas założyli i prowadzili pięć kościołów. Ich życie, również w wymiarze pełnionej przez nich misji, kilka lat temu uległo zasadniczej przemianie po tym, jak obydwoje  niezależnie od siebie  doświadczyli niezwykłej Obecności Pana. Od tego momentu dane im było oglądanie służby aniołów i postrzeganie w sferze ducha. Wkroczyli w nowy wymiar pełnienia swej roli, zaczęli podróżować po całym świecie, a ich posłudze zawsze towarzy- szy ogromna ilość nadprzyrodzonych znaków.

Posłuchaj GARY OATES - Służba aniołów i uzdrowienie : https://www.youtube.com/watch?v=8PHT_sEvG48

W swoim usługiwaniu Gary skupia się na rozwijaniu bliskiej relacji z Jezusem, mówi o tym, jak doświadczać manifestacji Bożej Obecności, modli się o udzielenie daru widzenia w sferze ducha, usługuje również w darze uzdrowienia ciała i duszy, Kathi zaś  w sferze uzdrowienia wewnętrznego i w sferze proroczej. Jej posługa skierowana jest zwłaszcza do osób doświadczających bólu emocjonalnego, silne namaszczenie towarzyszy jej szczególnie w trakcie modlitwy o ludzi ze złamanym sercem. Usługując wspólnie, Gary i Kathi wnoszą niezwykle bogaty wkład w Ciało Chrystusa na całej ziemi, a ich służba obfituje w nadprzyrodzone znaki i cuda.

Więcej informacji na stronie:

Resestracja:


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00