O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Życie kościoła

PS 91,1 Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, kto przebywa w cieniu Wszechmocnego... To dobre pytanie na dziś, może warto zweryfikować na jakim adresie mamy zameldowane poczucie bezpieczeństwa i przyszłość kolejnych dni. Czy ten adres znajduje się w zasięgu ciena Wszechmocnego. Mamy jedną twarz, jedną parę oczu, możemy je zwrócić w kierunku Boga lub innym kierunku. Ale musimy wybrać jeden adres, zez to wada wzroku, to stan chorobowy. Kolejne wersety Psalmu 91 dają wielką zachętę i pewność, że kto przebywa w obecności Najwyższego ten jest bezpieczny. Zachęcam w kolejnych dniach do studiowania i rozważania słów tego Psalmu.

Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje pomocy, skontaktuj się z Biurem Kościoła lub z Fundacją CHOPS. Jeśli chcesz pomóc i wesprzeć służbę miłosierdzia skontaktuj się z pastorem Romanem. Więcej informacji :

Biuro kościoła działa normalnie. Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia, modlitwy prosimy kontaktować się z Pastorami kościoła. Wszystkie spotkania w naszym budynku są odwołane. Dom modlitwy działa bez zmian. Video kazania i zachety dostępne są na stronie FB KBWCH/Kalisz  na kanale You Tube  jestwięcej będą dostępne materiały video, kazania i zachęty.

18:45 -  video zachęta pastora Jerzego Rycharskiego

19:00 - prosimy, aby w domach w rodzinnym gronie spożywać Wieczerzę Pańską


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00