O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
O modlitwie

Czym jest dla Ciebie modlitwa ? Nudnym obowiązkiem, pustym słowem, rutynową formułką wypowiadaną przy okazji, a może niezwykłą przygodą z Jezusem Chrystusem, a może czymś zupełnie innym ?

Musisz szczerze odpowiedzieć sobie na to pytanie , bo jesteś odpowiedzialny za swoje życie , ale także jesteś częścią rodziny. Tak więc, masz wpływ , dobry lub zły na kierunek swojego życia i życia kościoła, w którym jesteś.

W Jer. 33,3 Bóg mówi : wołaj do mnie, a odpowiem ci i oznajmię ci rzeczy wielkie i niedostępne, o których nie wiesz.

Żyjemy w trudnych , albo jak wolisz ciekawych czasach, które stawiają mnóstwo wyzwań, w czasach, gdzie wszystko jest względne, gdzie nie ma prawdziwych autorytetów . W tych czasach szczególnie mocno potrzebujemy wyraźnego, bożego objawienia, odpowiedzi dla własnego życia, dla rodziny, dla firmy, dla naszego kraju, a Bóg mówi : wołaj do mnie, pytaj, spędzaj ze mną czas, daj mi szansę, abym ci pomógł , poznaj moje serce.

Pragniesz, aby twoja rodzina była zbawiona - wołaj, módl się do Pana , nie rezygnuj z Bożych obietnic. Nasz Pan jest najlepszym inwestorem wszechświata, to oznacza, że wyrwał ciebie , wiedząc, że ty zegniesz kolona i będziesz wytrwale modlić się o zbawienie swojej całej rodziny ( bliskiej i dalszej ) , pokonując lenistwo, opór, niechęć....

Pamietaj , Duch Święty cię wzmocni, przyniesie radość, pokój , świeże objawienie, nowe spojrzenie, wypełni się obietnica , a ty i twój dom będziecie służyć Panu !

Widzisz co dzieję się w kraju, oczekujesz na zmiany, a Bóg mówi w Psalmie 62 Ufaj mu narodzie w każdym czasie , wylewajcie przed Nim serca wasze, Bóg jest ucieczką naszą ! Bóg oczekuje, abyśmy pytali o Jego zdanie w każdej sprawie i modlili się o wypełnienie wszystkiego co zaplanował dla naszego kraju. Czeka na nas , abyśmy razem stawali przed Nim w szczerości i pokorze, modląc się , błagając, dziękując, ogłaszając Jego obietnice dla Polski.

Nie ignorujmy wspólnych modlitw, bądźmy wytrwali , a będziemy oglądać wielkie rzeczy !

Niech nasze modlitwy będą głosem naszego serca, aż przyjdzie Jezus !


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00