O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
RANDY CLARK - KALISZ 18-19.11.2017

                                                            Randy Clark- jest najbardziej znany z roli, jaką odegrał w Bożym poruszeniu zwanym obecnie „Toronto Blessing”. Od tamtej pory służy on Kościołowi jako międzynarodowy mówca konferencyjny, z niezwykłą wytrwałością objawiając Bożą moc w uzdrawianiu chorych. Randy uzyskał tytuł magistra nauk teologicznych w Southern Baptist Theological Seminary, a obecnie pracuje nad doktoratem w tej samej dziedzinie na uczelni United Theological Seminary w Dayton w Ohio. Jego przesłanie jest proste: „Bóg chce się tobą posłużyć”. Jest autorem i współautorem ośmiu książek, a także szesnastu broszur i czterech podręczników. Najważniejszym aspektem jego powołania do służby jest sposób, w jaki Bóg używa go w udzielaniu namaszczenia. W styczniu 1984 roku John Wimber usłyszał w czasie swoich pierwszych dwóch spotkań z Randym głos Boży, który powiedział mu, że nadejdzie dzień, kiedy Randy będzie jeździł po całym świecie, nakładając ręce na pastorów i przywódców w celu udzielenia i pomnożenia darów Ducha Świętego. W styczniu 1994 roku, w pierwszych dniach wylania Ducha Świętego w Toronto, John zadzwonił do Randy’ego z informacją, że to, co Bóg pokazał mu kiedyś na jego temat, właśnie się rozpoczyna. I od tamtej pory trwa to nieustannie.

Reportaż i świadectwa z konferencji w 2016 roku: FILM

Randy ma niespotykaną umiejętność usługiwania w różnorodnych denominacjach i służbach apostolskich. Wśród nich są katolicy, mesjańscy Żydzi, metodyści, wiele kościołów zielonoświątkowych i charyzmatycznych, a także największe zbory baptystyczne w Argentynie, Brazylii i RPA. Kilka tysięcy osób miało okazję podróżować z Randym w ramach międzynarodowych zespołów usługujących. Współautor jego książek, Bill Johnson, mówi, że najszybszym sposobem wzrostu w sferze nadprzyrodzonej jest towarzyszenie Randy’emu w czasie jego międzynarodowych podróży. Randy odwiedził ponad czterdzieści krajów i nadal bardzo wiele podróżuje, dążąc do wypełnienia Bożego powołania dla swojego życia. Posługuje on także w sieci kościołów i organizacji chrześcijańskich.

Randy i jego żona DeAnne mieszkają w Mechanicsburgu w Pensylwanii. Mają czworo dorosłych dzieci i dwoje wnucząt. Więcej na temat Randy’ego i jego służby można dowiedzieć się na stronie www.globalawakening.com.

Warunki rejestracji:

120 zł – rejestracja do dnia 31.07.2017

160 zł- rejestracja od 01.08.2017 do 31.10.2017

200 zł- rejestracja od 01.11.2017

100 zł – rejestracja na jeden dzień konferencji

Rejestracja dziecka w wieku 6-13 lat – 80zł

Wstęp darmowy dla dzieci do 6 roku życia pod opieką rodzica/opiekuna pod warunkiem zarejestrowania rzeczywistej liczby dzieci w danym wieku razem z rodzicem/opiekunem.

Nocleg w internacie 35zł -noc 18/19.11.2017- UWAGA !!!! NIE POSIADAMY JUŻ WOLNYCH MIEJSC NOCLEGOWYCH!!

UWAGA!!! dla pierwszych 100 zarejestrowanych i opłaconych osób mamy gwarantowane miejsca w sektorze na płycie boiska!!! Już niedługo rusza rejestracja!!

Więcej informacji: jestwiecej.pl

Zapraszamy!


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00