O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Konferencja ognia II 05-06.08.2017

Zapraszamy na drugą Konferencję ognia! Spotkania te maja na celu rozpalenie wierzących do posługi w uzdrowieniach, znakach i cudach. Na konferencji usługiwać będą:

Steve Fatow to ewangelista, który od 45 lat podróżuje po świecie. W ponad 80 krajach głosił dobrą nowinę zbawienia przez Jezusa Chrystusa. Znany jest z pasji dla zgubionych. Urodził się w Nowym Jorku i wychował w żydowskim domu w Miami na Florydzie. W 1970 r Steve usłyszał ewangelię i całkowicie poświęcił swoje życie Jezusowi Chrystusowi. W swojej trzydziestoletniej służbie Steve był również głównym pastorem kościoła w Tennessee. Obecnie głosi ewangelię na całym świecie.

Jakub Kamiński
Wcześniej był zawodowym piłkarzem, którego Bóg powołał do służenia ludziom. Głosi z pasją przesłanie żywego Boga, a jego służbie towarzyszą znaki i cuda opisane w ewangelii przez Jezusa – takie jak uzdrowienia, uwolnienia. Jakub podkreśla, że Boża moc dostępna jest absolutnie dla każdego, kto wierzy i każdy może mieć głęboką, osobistą relację z Bogiem, który pragnie dawać dobre rzeczy każdemu z nas, każdego dnia. Jego głęboką pasją jest oglądać ludzi przemienianych przez Moc Ducha Świętego.
Konferencja odbędzie się w Kaliszu, w dniach 05-06.08. 2017 roku.
 
Rejestracja i informacje na stronie: jestwiecej.pl
 

Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00