O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
21 dniowy post od 01 stycznia 2014 roku

21 dniowy post od 01 stycznia 2014 roku

Lecz to jest post, w którym mam upodobanie: że się rozwiązuje bezprawne więzy, że się zrywa powrozy jarzma, wypuszcza na wolność uciśnionych i łamie wszelkie jarzmo Iz 58:7

Nasz kościół drugi rok z rzędu przygotowuje się do 21 dniowego postu. Wybieramy miesiąc styczeń, aby powierzyć Bogu cały nadchodzący rok.

Czytając biblię znajdujemy świadectwa o tym, jak Bóg ingeruje w odpowiedzi na post i modlitwę. Wiele osób w przeciągu roku pości idywidualnie o potrzeby swoje i ludzi wokół. Mamy dużo świadectw bożego działania w czasie postu, co stanowi wielką zachętę dla innych wierzących. Kiedy poszczą całe narody, miasta czy zbory, dzieją się naprawdę wielkie rzeczy. Jesteśmy przekonani, że kiedy stajemy razem w poście i modlitwie, kiedy zbiera się wiele wołających i pragnących bożego nawiedzenia serc, niebo się otwiera i modlitwy są wysłuchane.

Dlatego też chcemy w styczniu 2014 roku wołać o przełomy w osobistym życiu wierzących i życiu kościoła. W wielu rozmowach przewija się pragnienie głębszej społeczności z Bogiem każdego dnia. Prawda bożego słowa na temat powołania, wywołuje głód doświadczenia i oglądania nadprzyrodzonej bożej mocy, tu na ziemi w naszym pokoleniu. Nie chcemy być ograniczani i okradani z bożych rozwiązań, ale pragniemy wolności i bożych możliwości. Choć każdy sam jest odpowiedzialny za swoje osobiste życie z Bogiem, to wspólne pragnienia pozwalają nam stanąć razem i wspierać siebie nawzajem w boju wiary.

Zachcamy do udziału w poście i modlitwie !

Liderzy KBwCH Kalisz

Grudzień 2013

 

grafika pochodzi ze strony: google.pl


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00