O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Biegam bo...

Biegam bo…

No właśnie – są różne akcje, o których słyszałem. Jedni mówią: „Biegam bo lubię”, inni: „Cała Polska biega”, itd. Dlaczego biegam ja? Biegam, bo kocham Jezusa!!! I to jest MEGApoważne. Różni ludzie różnie uwielbiają Boga – śpiewają, grają, malują. A ja rozpocząłem bieganie, tak dla siebie i odkryłem, że jest mi z tym całkiem dobrze. Później był bieg z muzyką, zwykle z uwielbieniem i to coś zmieniło w tym bieganiu. Biegnę przed siebie, jakbym Boga miał spotkać za rogiem. Biegnę, jakby mnie oczekiwał na polnej drodze, jakbym walczył z wrogiem o moją wiarę, o moje zbawienie. Napędzało to mnie, aby biec dalej.

Odkryłem w tym bieganiu, że ON nie jest za rogiem, za horyzontem, ale obok mnie tuż, tuż. Doradza mi jak biec i jak się modlić, jak błogosławić tych, co przebiegają niby przypadkiem obok mnie. Bieganie stało się moim uwielbieniem, moją modlitwą. I biegniemy tak razem – czuję, jak niosę Jego obecność. Potem zaczęła się nowa inicjatywa - biegam z innymi - jedziemy na zawody, zakładamy koszulkę z napisem „Jezus jest królem” i lecimy w tłumie. Ludzie gapią się na nas, bo to lekka przesada z takim napisem, a jednak…

Byliśmy niedawno w Kobylinie z naszą drużyną – biegliśmy na dystansie 15km. Około 300 uczestników i sporo kibiców, a my swoje JEZUS JEST KRÓLEM. Podczas biegu byli tacy, którzy do nas wołali ”Jesteś moim bohaterem” lub „ Gratuluję odwagi”. Odkryłem, że ludzie byli dotykani tym naszym biegiem i naszymi koszulkami, więc nakręciło mnie to porządnie, bo jeśli jest w tym Boża obecność, to ludzie sami nie wiedzą dlaczego, ale są dotykani. To coś więcej niż zwykły bieg - to nasze uwielbienie. Dlatego Biegam Bo Kocham Jezusa. Na razie nasza drużyna liczy 4 osoby. Chcemy 6 października wziąć udział w biegu Ptolemeusza. Bieg odbędzie się w Kaliszu, a my w koszulkach rzecz jasna - aby ogłaszać, proklamować, ale przede wszystkim uwielbiać Tego, który jest godzien.

Może masz to w sercu – dołącz do nas albo przyjdź i kibicuj nam, dopinguj, wspieraj. Gdzieś przeczytałem, że bieganie uczy pokory, więc biegam, ale przede wszystkim z powodu tego, że odnajduję Jezusa, bo On Biegnie ze mną .

Romek

 


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 10:00